Долучитись

Шановні глядачі! Долучайтеся до розбудови справжньої громадської журналістики в Україні. Разом Ми створимо новітню еру журналістики. Починаємо з розбудови громадського телебачення в нашому регіоні. Якщо Ви зацікавлені в творені незалежного телебачення – ПИШІТЬ НАМ!

Долучитися копійкою задля розвитку проекту Ви можете на картку Приват Банку

5363 5426 0216 5889  Пугач Олександр Іванович

Клікнувши по рекламі Ви також долучете для freednipro копійку на поточні витрати.

Команда freednipro.tv вдячна всім глядачам, які допомогали нам із придбанням техніки, коли ми здійснювали перші кроки. Саме завдяки Вашій підтримці, шановні глядачі, проект зміг втілитися в життя і продовжує жити. Саме від Вас залежить, чи існуватиме проект надалі. Ми не маємо ніяких інших фінансових надходжень, окрім підтримки глядачів. Саме від Вас і залежить доля проекту.
Прийшов час, коли телебачення повинно залежати не від влади, політичних чи олігархічних угрупованнь, а саме від тих, для кого воно має існувати – для Вас, шановні глядачі. Саме таким команда freednipro бачить розвиток ЗМІ в Україні.
Якщо Ви хочете аби інформація, яка надходить до Вас зі ЗМІ не була викривленою у чиїхось інтересах – Ви повинні розуміти одну просту річ: якщо Ви маєте змогу, щось отримувати безкоштовно – знайте, що хтось сплачує ці кошти за Вас, а значить і вирішує, якою інформацією Вас постачати.
В наших реаліях переважна блішість ЗМІ працюють в інтересах своїх спонсорів. Телебачення це один із дорогокоштуючих продуктів. Навіть реклама, на яку усі звикли жалітися, не окуповує бюджет медіа.
Якщо медіа залежитимуть від внесків своїх глядачів, його команда на чолі із керівництвом сім разів подумає, аніж один раз оманить свого безпосереднього утримувача.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments


Back to Top ↑