Про freednipro

Проект freednipro.tv  незалежний від влади, олігархів та політичних сил.

Прийшов час, коли телебачення повинно залежати не від влади, політичних чи олігархічних угруповань, а саме від тих, для кого воно має існувати – для Вас, шановні глядачі. Саме таким команда freednipro бачить розвиток ЗМІ в Україні.

про freednipro 
freednipro.tv  – інтернет телебачення спрямоване на правдиве висвітлення подій, що відбуваються у Дніпрі.

про МЕТУ freednipro
Інформувати громадськість міста про події, які інші ЗМІ замовчують в інтерасах зацікавлених осіб: влади чи олігархів. Спростовувати викривлення фактів іншими регіональними ЗМІ, якщо такі мають місце. Створення альтернативи дискредитувавшому себе ЗМІ у Дніпрі. Постійний моніторинг діючої влади, аби громадськість мала змогу швидко дізнаватися про необхідність адекватного реагування на неадекватну поведінку влади.

про ДОСЯГНЕННЯ freednipro
Створення незалежних новин та здійснення прямих включень із гарячих точок міста з долученням громадськості протягом року. Особливо важливу роль проект виконав під час «революції гідності». Проект був єдиним телебаченням, яке відкрито інформувало про незадоволення городян чинною владою, а також про скоєння злочинів останньою по відношенню до активу громадського сектору Дніпра.

про ЗАСАДИ ТА ПРИНЦИПИ freednipro
Проект представляє виключно інтереси громадськості. Політична, владна та інша незалежність є головною цінністю проекту.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments


Back to Top ↑