Лекція від Вуличного Університету ФРІ “Права студентів” відбулася у нашому місті.

whg2ojjz4ze


Затишна та тепла атмосфера, гарний настрій та багато корисної та цікавої інформації!

Саме це-Фундація Регіональних Ініціатив та її проект “Вуличний Університет”.

Цієї неділі я мав змогу відвідати дуже цікавий захід від осередку всеукраїнської молодіжної організації ФРІ у місті Дніпро (ФРІ Дніпро) під назвою “Права студентів”. Автором є Сергій Кривогуз, в.о. директора Молодіжного Центру Дніпровщини.


Довідка:


fri_logo_3

Фундація регіональних ініціатив (ФРІ) — всеукраїнська молодіжна громадська організація (ВМГО). Потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні.

Працює по всій території України з метою інституційного зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив.

На 20 березня 2016 року складається з 39 регіональних осередків, членами яких є 880 молодих українців.


gvhvbhy6tow


Як визнає сам Сергій, він займається цією діяльністю впродовж 7 років, починаючи з 1-го курсу університету.

“Основною метою даного проекту є підвищення доступу молоді до інформації шляхом проведення тренінгів та консультацій на тему прав студентів для підвищення їх знань. Далі ми плануємо запуск в Молодіжному центрі проекту під назвою ” Інтерактивна платформа ” – суть та сама але більше часу, проводити будемо в приміщенні і обговорюватимемо більш гостріші теми, із залученням досвідчених хедлайнерів”,-каже Сергій.

Відповідаючи на питання “Чи отримуєте ви фінансову підтримку з боку органів місцевої влади ?”,  Кривогуз зазначає наступне: “Оскільки ми є комунальним підприємством, то нас фінансує Обласна Рада”. 

За його словами, в подібного роду ініціативі приймає участь від 25 до 30 людей (за одну сесію), за місяць вона охоплює 250 учасників, за півроку-1000, за рік-2500 людей. Основною рисою лекцій, на думку її автора, є явна ефективність та зацікавлення з боку молоді у отриманні нових знань.


Поки існують подібні ініціативи та люди, що втілюють їх у життя-Дніпро має всі шанси на збереження свого статусу міста-лідера України.


Євгеній Устименко, політичний оглядач  freednipro.tv

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , , , , , , ,
Back to Top ↑