Чи бути електронній демократії в Україні?

888

28 травня о 10:00 відбудеться конференція “Актуальність впровадження електронної демократії”. На подію запрошуються громадські активісти, ІТ-спеціалісти, представники державних органів.

Про плани розвитку електронної демократії в Україні розповдітимуть представники таких брендових міжнародних IT-компаній як IBM, Intel, Cisco та Denovo. Які є національними партнерами програми EGAP.

Для молодих команд у інноваційних проектах команда EGAP Dnipro розповість про конкурс EGAP Challenge та анонсує час і місце проведення першого хакатону.

Серед лекторів конференції Ви матимете змогу послухати директора компанії DEVRAIN SOLUTIONS Олександра Краковецького, який  розповість про впровадження інструментів електронної демократії в Україні та світі, заступника голови Державного агентства з питань електронного урядування Олексія Вискуба, який говоритиме про законодавчі моменти відкритих даних та е-демократії та Євгена Саранцова з проекту zakupki.prom.ua, який покаже як монетизувати B2G проекти.

На Вас чекає обговорення проектів з електронної демократії потенційних учасників конкурсу.

Окремий час присвячено для спілкування та нетворкінгу.

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова за посиланням.

EGAP – це програма, яка спрямована на покращення взаємодії між органами державної влади та громадянами України за допомогою використання новітніх технологій.

Програма реалізується Фондом Східна Європа та Державним агентством з питань електронного урядування за підтримки Швейцарської Конфедерації.

Організатором заходу виступає програма EGAP Dnipro.

 

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments
Back to Top ↑