Корбан отримав вирок і не піде в Раду – адвокат

160225100321_korban__640x360_ukrop_nocredit

Колишній заступник губернатора Дніпропетровщини й екс-лідер партії УКРОП Геннадій Корбан не зможе балотуватись на довиборах у Раду в мажоритарному окрузі Дніпропетровська через умовний термін ув’язнення.

Про це повідомила адвокат Геннадія Корбана Оксана Томчук, передає ВВС Україна.

Раніше у пресі з’являлись повідомлення про те, що Геннадій Корбан уклав мирову угоду з Сергієм Рудиком, якого викрали у Дніпрі влітку 2014 року.

Це звинувачення було одним із головним у справі проти Корбана, і, як визнала Оксана Томчук, її підзахисний визнав вину, натомість за згодою сторін отримав умовний термін на півтора роки.

Основними статтями звинувачення проти Геннадія Корбана були створення злочинного угрупування, розкрадання майна та викрадення людини.

151227182705_korban_court_640x360_unian_nocredit

Нагадаємо, Геннадія Корбана затримали правоохоронці під час спецоперації у Дніпрі 31 жовтня 2015 року.

Спочатку він перебував під домашнім арештом у Дніпропетровську, а наприкінці року Дніпровський суд Києва помістив його у СІЗО Києва.

Проте після низки скандальних судових засідань у середині березня 2016 року пана Корбана знову помістили під домашній арешт у Дніпрі.

151102123917_rudyk_serhii_640x360_ukrinform_nocredit

Також свої аргументи щодо мирової угоди розповів і Сергій Рудик.

Нагадаємо, цей епізод пов’язаний з викраденням у Дніпропетровську 14 серпня 2014 року Сергія Рудика, який тоді очолював Держкомзем.

14 серпня 2014 року він їздив з робочою поїздкою у Дніпропетровськ, проте його викрали і довго тримали у підвалі обласної адміністрації, вимагаючи призначити свого керівника в обласне управління Держкомзему.

Організатором викрадення він називав саме Геннадія Корбана.

“Мирова угода відбулась у суді Дніпропетровська. Згідно з нею, Геннадій Корбан визнав вину у моєму епізоді. Я у свою чергу прийняв вибачення, засвідчив, що не маю до нього претензій та погодився, щоб він відбував термін умовно”, –заявив Рудик в інтерв’ю ВВС Україна.

Він зауважив, що угода відбулась за ініціативи захисту Геннадія Корбана.

“Проведений у СІЗО та під домашнім арештом час – достатній термін, щоб компенсувати емоції, які я відчув у полоні”, – додав пан Рудик.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , ,
Back to Top ↑