Ярош: “Я згоден із Маккейном про те, що треба створити пояс безпеки”

167990

Екс-лідер “Правого сектора” і нардеп Дмитро Ярош підтримав прогноз американського сенатора Джона Маккейна про реальну можливість початку нової “кривавої весни” в Україні.

Про це повідомляє газета “Днепропетровская панорама” із посиланням на “Пресу України”.

Він вважає, що слова сенатора США  Джона Маккейна про криваву весну і прогнози інших американських політиків про загострення ситуації на Донбасі мають реальні підстави.

“Вони ж володіють інформацією від розвідок. Я думаю, що ці слова не безпідставні, і вони, власне, говорять про можливість широкомасштабного конфлікту”, – повідомив він.

Також Ярош відзначив, що цілком ймовірним наслiдком такого розвитку подій є наступ збройних сил РФ з боку Кримського півострова, де Москва зараз активно нарощує військову міць. Тобто агресивна сусідня держава може атакувати відразу з декількох напрямків.

“Хоча я більш ніж упевнений в тому, що навіть якщо росіяни кинуть сюди всі свої збройні сили, теоретично перемогти нас на якомусь етапі вони можуть, але не зможуть утримати таку державу як Україна. Я, зі свого боку, порадив би створити “пояс безпеки”, який грунтуватиметься на підтримці країн Прибалтики, Польщі і держав в Центральній Європі”, – відзначив Ярош.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , , ,
Back to Top ↑