Хто такий В’ячеслав Мішалов? Чого слід очікувати від нового секретаря Філатова?

mishalov

Сьогодні, нарешті було обрано нового секретаря міської ради.
Ним став представник “Самопомочі” у міській раді В’ячеслав Мішалов.

Нагадаємо, 29 грудня 2015 року депутати від “Опозиційного блоку” і “Громадської сили” скликали виїзне засідання Дніпропетровської міськради і обрали секретарем міськради Загіда Краснова. Міський голова Борис Філатов підписав це рішення сесії.

Проте після створення у кінці лютого промерської коаліції, до якої увійшло 37 депутатів з фракцій “УКРОП”, “Самопоміч”, “Опозиційний блок – Дніпропетровськ” (група, що відкололася від фракції “Опозиційний блок”) і одного депутата з фракції “БПП”, на сесії 29 лютого депутати проголосували за дострокове припинення повноважень Краснова.


Яким чином проходило голосування?

За нього проголосували 37 присутніх депутатів з 57 присутніх.Один депутат утримався, один – недійсний бюлетень, 18 – проти.

Про те, що саме Мішалов стане секретарем міської ради, було ясно після обговорення цієї кандидатури в депутатських комісіях.

Так, в 7 з 9 депутатських комісій після бурхливого обговорення вирішено було підтримати протеже міського голови.


 Хто ж такий пан Мішалов?

Пропоную до вашої уваги офіційну довідку, яку взято із сайту “Об’єднання “Самопоміч”:


Офіційна довідка:


Мішалов В’ячеслав Дмитрович

Дата та місце народження:

24 вересня 1985 року, м. Дніпропетровськ

Навчальний заклад, спеціальність:

Пенсільванський Університет, “Телекомунікації”; Національна металургічна академія України, “Телекомунікації”. Експерт у сфері розвитку бізнесу.

Місце праці:

2011 – 2013г. – Голова Наглядової Ради ПАО «НВО «ДнІпропрес». На теперешній час є Генеральним Директором ПАО «НВО «Дніпропрес». 

Громадська активність:

Допомога учасникам АТО, організація створення безкоштовного WiFi для лікарень міста Дніпропетровська.


З першого погляду, вищезазначена інформація є цілком, бездоганною біографією чесного колишнього кандидата у депутати міськради, а нині-її секретаря.

Але, як це завжди буває, є інші боки медалі:

1.) Батьком В’ячеслава Мішалова є бізнесмен Дмитро Мішалов, бізнес якого пов’язаний з групою “Приват”. Він-засновник корпорації “Майстер”, компанії якої виграють майже всі тендери на будівництво від обласної держадміністрації. 

Бізнес самого В’ячеслава Мішалова пов’язаний з власником корпорації “Алеф” іншого відомого  бізнесмена-Вадима Єрмолаєва.

2.) І Єрмолаєв і Мішалов є співвласниками інтернет-провайдеру “Фрегат” (Мішалов-“Фрегат ІСП”, а Єрмолаєв-ТОВ “Телемост”) .  Ще Мішалову належить сайт gorod.dp.ua
До речі, сам Мішалов зазначає, що продав свій бізнес Ренату Ахметову  ще в 2014 році-точніше частину, оскільки він сам досі є співвласником.

3.) Саме “Фрегат” надавав можливість Вілкулу просувати свою рекламу на екрани користувачів безкоштовного WiFi у ТРЦ “Мост-Сіті”, який теж належить пану Єрмолаєву.
Саме на фасаді заводу “Дніпропресс”, який належить Мішалову, Вілкул отримав можливість розмістити свою рекламу (https://www.youtube.com/watch?v=Yj1wcwokmMI).

Але, задля спаведливості, мушу зазначити, що після візиту Вілкула, пан Мішалов “дав добро” на зустріч із робітниками заводу своєму партійному колезі та боссу-Єгору Соболєву.
А замість реклами “Опоблоку” появилася на фасаді заводу “Дніпропрес” реклама “Самопомочі”.

Оскільки “Опоблоку” ніхто під час виборів не давав в місті розміщувати зовнішню рекламу, то таку можливість їм надавали тільки спонсори “Самопомочі” – Мішалов і Єрмолаєв.


 Який можна зробити висновок?

Якщо брати до уваги його минуле – тоді можна зробити наступний висновок:

Людина, яка спонсурує політичну силу, що себе позиціонує, як “brand-new Ukrainian political party”, фактично надавала платформу регіоналам для розміщення своєї реклами у місті під час місцевих виборів.  Це у той час коли його однопартійці у Верховній Раді бойкотували внесення до Конституції злочинних поправок від “БПП” та “Опозиційного Блоку”.

А сьогодні він, нібито нічого не відбулося, працює на того, проти кого він фактично об’єднався з регіоналами та яким надавав цей ефір-тобто, на Філатова.
Це, на мою думку, сильно нашкодить іміджу “Самопомочі” у майбутньому.

Якщо ж говорити з точки зору сьогодення, то Мішалов, незважаючі на його минулі діяння, на сьогодні, безперечно є компромісним варіантом як для “УКРОПУ”, так  і для “Опозиційного Блоку”, але очікувати від нього якоїсь ініціативи під час виконання ним своїх обов’язків секретаря, я би не став.
Тим більше, він сам заявив сьогодні, що “секретар не повинен виступати з будь якими ініціативами. Він повинен тільки забезпечувати якісне проведення сесії. Щоб усім були доступні матеріали. “


20150329_144200

Євген Устименко, політичний оглядач freednipro.tv

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , , , ,
Back to Top ↑