Вілкул vs Семенченко: довідка переселенця

_semenchenko_729x547

Семен Семенченко зареєстрований в пункті прийому переселенців Кривого Рогу як “внутрішньо переміщена особа з Автономної Республіки Крим”

Про це передає видання “Червоний гірник“, засновником якого є Криворізька міська рада, передає Depo.Дніпро.

“Громадянин Семенченко Семен Ігорович був зареєстрований як внутрішньо переміщена особа, його персональні дані були занесені в журнал реєстрації внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим і в базу даних.

Управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Дзержинської районної у місті Кривий Ріг ради Семенченко С.І. був поставлений на облік, і йому була надана довідка як внутрішньо переміщеній особі “, – заявив комендант криворізького штабу з надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Сергій Жупинас.


 

переселен семен


 

Нагадаємо, що на перевибори голови Криворізького міського голови 27 березня 2016 року зареєстровані 15 кандидатів. Серед них основними конкурентами експерти вважають діючого мера Юрія Вілкула, нардепа від “Самопомочі” Семена Семенченка, депутатів Криворізької міської ради від “Укропу” Миколу Колесника і від “Сили людей” Світлану Сову.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , ,
Back to Top ↑