Соболєв: “В Кривому Розі влаштовують вибори “по-російськи” “

1235460_1160375620641304_5758987275451713278_n

Спостерігачі «Об’єднання «Самопоміч» фіксують масове звезення людей на дільниці організованими групами.

Про це на прес-конференції заявив народний депутат України Єгор Соболєв, передає Громадське ТБ міста Кривий Ріг (“О-TV”)

Він звернув увагу, що впродовж виборів 160 тисяч людей отримали по 500 гривень допомоги, що були витрачені 80 мільйонів гривень їхніх же ж податків за рішенням ради міської ради Кривого Рогу.

«При цьому людям відкрито говорилося: Київ підняв ціни, а Юрій Григорович (Вілкул-Ред.) вирішив Вам допомогти. Ще людей ще до початку виборів стали відверто залякувати про «галичанським порядком», про що в місті було встановлено сотні бігбордів», – зазначив депутат.

«Самопоміч» вважає відповідальним за такі вибори «по-російські» насамперед Президента України та призначених ним керівників Генпрокуратури та Служби безпеки України», – сказав Соболєв.

Також депутат зазначив, що “Самопоміч” покладає всю відповідальність за такі вибори на діючого Президента України і на призначених ними керівниками Генеральної прокуратури та керівника Служби безпеки.

“З кожними виборами ми бачимо більш нахабне, більш відверте порушення Законів. Першим цю ганебну сторінку в новій історії України заповнив соратник Порошенка – Березенко в Чернігові. Далі це масово продовжувалося на багатьох місцевих виборах. Сьогодні цю книгу порушень, книгу фальсифікацій, книгу підкупів людей, нечесного ведення кампанії продовжує Кривий Ріг. »-підкреслив Соболєв.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , ,
Back to Top ↑