Для Вілкулів, Кривий Ріг — це останній бастіон

 

164241

Про це у ефірі “Громадського Радіо” заявили депутат політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”” Руслан Сидорович та політолог Олександр Солонтай.За словами Сидоровича, у Кривому Розі відбувається максимальна мобілізація найбрудніших технологій зі сторони Вілкула.

“Це і банальний підкуп, кампанія, спрямована на дискредитацію, перешкоди в розміщенні реклами. Кількість переданих на дільниці бюлетенів, більша, ніж має бути за документами. Зі сторони Вілкула іде серйозна підготовка до масових фальсифікацій. Нам потрібно пам’ятати, що Кривий Ріг — це непересічне місто. Тут працює 4 гірськозбагачувальних комбінатів, де працює величезна кількість мешканців. Керівництво здійснює тиск на них,”- зазначив депутат.

На запитання журналістки Ірини Довгань про те, куди дивляться громадянське суспільство та правохоронні органи, Сидорович відповів, що останні не дивляться, куди слід, у той час, як ГО “Опора” займається постійним моніторингом цього процесу.


 

55ab8ca53720f-pvsxwskrk9o
В свою чергу, Олександр Солонтай, політолог, один з лідерів політичного об’єднання “Сила Людей” вважає, що заміна Юрія Милоблога на Семена Семенченка ” спровокувала те, що інші політичні сили виставили своїх кандидатів. Це дає позитивний електоральний ефект. Це збільшує явку і зменшує рейтинг Вілкула.”

“На початку виборчої кампанії Вілкули зайшли з великим оптимізмом і розумінням, що вони можуть перемогти в першому турі. Вони не сприймали кандидата Семенченка, який може мобілізувати виборців. Але зараз ситуація інша”-підкреслив Солонтай.

Нагадаємо, 1 березня Криворізька “Самопоміч” офіційно висунула Семенченка кандидатом на посаду міського голови міста. Його конкурентами за посаду є нині діючий голова-кандидат від “Опозиційного блоку” Юрій Вілкул та представник “УКРОПу” Микола Колісник.

 

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , ,
Back to Top ↑