100 днів Філатова: чим вони запам’яталися місту?

109004

Сьогодні, на сесії міської ради Борис Філатов відзвітував перед депутатами за свою 100-денну діяльність.

Про це повідомляє Gorod.dp.ua із посиланням на сайт міської ради.
За його словами, він ні на крок не відходить від поставленої мети – зробити Дніпро містом, яке відповідає сталому розвитку.

“Для цього зроблено багато, і робота була непростою. Зміни у міськраді стали складним процесом. Ми  зіткнулися з опором – як внутрішнім, так і зовнішнім.

Та попри це рубіж у 100 днів подолано з перемогою.

У мерії відбулися кадрові зміни-працювати залишилися лише справжні професіонали та патріоти свого міста. Я обіцяю також продовження кадрової ротації, бо певен – майбутнє Дніпропетровська за молодими фахівцями.

Ще одне досягнення – початок перетворень роботи виконавчої влади в ефективний менеджмент. За понад три місяці було створено революційний регламент, який прописаний під функціонал, а не окремі персоналії. Розроблено принципово нову – прозору та дієву структуру. Її прийняття очікують вже на завтрашній сесії. Нова структура заснована на чіткій взаємодії всіх департаментів міської ради, яка буде зрозумілою для городян. Місто також отримає принципово новий бюджет, де будуть враховані реальні потреби господарства та городян. І контроль за бюджетними коштами – ключове завдання. Адже лише послідовність і планування дозволять впровадять ефективну роботу мерії на роки вперед.

Уперше в історії міста на казначейських рахунках понад 700 млн. гривень. Є багато бажаючих витратити ті кошти на власний розсуд та такого не буде”, – запевнив Борис Філатов.

Зокрема, у бюджеті передбачається відчуте збільшення фінансової підтримки комунальних підприємств. Міський голова певен – це запорука того , що дніпропетровці не будуть страждати від відключень світла, газу та тепла. Він також розповів про інший бік своєї роботи у цьому напрямку.

“Це, можливо, і невидима робота, та вдалося знайти консенсус з ДЕТЕК і Дніпрогазом і іншими монополістами. Аби вони не шантажували міську владу відключеннями за борги, які накопичувались десятиліттями”, – сказав Борис Філатов.

Він також зазначив, що деякі комунальні підприємства штучно доводилися до банкрутства.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , ,
Back to Top ↑