Юрій Вілкул – чесний мер, чи “бюджетний гречкосій”?

вилкулоид

Сьогодні на сайті Криворізької міськради з’явилося повідомлення про те, що на минулій сесії Криворізької міськради було прийняте рішення про виділення по 500 гривень для кожної 100 тис. криворізьких сімей, в число яких потрапляють і учасники бойових дій на Донбасі.

Про це повідомляє видавництво dnipro.depo.ua із посиланням на офіційний сайт Криворізької міської ради.

Також були затверджені додаткові кошти на зарплати медикам, фінансування ПТУ, харчування учнів молодших класів у школах, дітей у дитячих садках, на пільговий проїзд у міському електротранспорті, 50% знижка на послуги ЖКГ для учасників АТО і т.ін.

Втім, рекламувати цю “ініціативу мера” одразу ж взялися комунальні ЗМІ. Іноді – навіть протизаконними методами – у салонах трамваїв і тролейбусів.

гречка11

Обурення користувачів соцмереж також викликає те, що така “бюджетна гречка” роздається напередодні перевиборів міського голови, які мають відбутися 27 березня.

“У Кривому Розі знайшли “філософський камінь”, навчившись гречку для виборців перетворювати на 500 гривневі купюри без всяких там коллайдеров і колекторів! Ноу-хау цієї технології полягає ще й в тому, що алхіміки криворізького ОППОблока на чолі з Сільнонезаменімим мером на фінансування цієї ідеї не витратили ні копійки… ні копійки зі своїх коштів, а всі витрати лягли на міський бюджет, що включає в себе і податки супротивників ОППОблока – ПРОСТО ГЕНИАЛЬНО!!!”, – пише блогер Максим Максимов.

гречка1 (1)

Активісти також заявляють, що “голий король” Вілкул “прикриває свої слабкість та паталогічний страх програти 500-ті гривневими купюрами”.

 

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , ,
Back to Top ↑