“Вибір за х**лом”, або як додавити Путіна?

10447743_260410270817335_214540844328113021_n1

Санкції проти Росії будуть продовжені.

Про це у своїй сторінці в Facebook пише український політолог Павло Нусс, повідомляє білоруське видання “Хартыя – 97″.

“У Берліні досягнута перша мета – санкції проти Росії будуть продовжені. Канцлeр Німеччини Ангeла Меркель за підсумками пeреговорів з Президeнтом України Петром Порошенком уБeрліні заявила про те, що санкції проти Росії будуть продовжені через нeвиконання Мінських угод з врегулювання ситуaції на Донбасі. Порошенко запропонує Меркель”додавить” Путіна.
Кремлю дали чіткий і конкретний сигнал – виконання Мінського пакету, або Росія буде кинута в хаос!
Вибір за Путіним.
А український Президент продовжує свій візит. Далі буде” – зазначив Нусс.

Нагадаємо, 5 вересня 2014 року в столиці Білорусі Мінську, представниками України, Росії, ОБСЄ та самопроголошених “народних республік” Донбасу був підписаний протокол про тимчасове перемир’я у війні на сході України, який було остаточно зірвано наступом терористів та російських окупаційних військ на Дебальцевському напрямку, як наслідок – взяттям міста у січні минулого 2015 року.
У лютому того ж року представники “нормандської четвірки” (Україна, Росія, Франція та Німеччина) узгодили новий комплекс заходів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, який був підписаний представниками тристоронньої контактної групи (ОБСЄ, Україна, Росія, а також невизнані “ДНР” та “ЛНР”).  Зокрема, угода від 12 лютого 2015 року передбачає виконання наступних домовленостей:

1. ) Негайне і повне припинення вогню в окремих районах Донецької і Луганської областей України та його суворе виконання;
2.) Моніторинг ситуації з боку ОБСЄ;
3.) Відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України у всій зоні конфлікту;
4.) Відновлення банківської системи Україні в зоні конфлікту;
5.) Розброєння та виведення всіх незаконих озброєних формувань з території України під наглядом міжнародних спостерігачів.

Незважаючи на підписані документи, мир на Донбасі поки що не встановлено, адже Російська Федерація та бойовики т. зв. “народних республік” продовжують обстріли, звинуваючи в них Україну.

 

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , , , , , ,
Back to Top ↑