У Дніпрі відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

kmOfYxpZwlU

На початку засідання міський голова Борис Філатов зазначив, що 24 лютого було підписано коаліційну угоду між представниками політичних партій у міській раді – УКРОП, «Об’єднання «Самопоміч» та кількох депутатів з фракції «Опозиційного блоку» (яку журналісти охрестили “угодою тушок).”

Наразі ведуться перемовини з фракцією Блоку Петра Порошенка. Планується, що у коаліцію входитиме 41 депутат.

У понеділок, 29 лютого, відбудеться пленарне засідання у рамках сесії міської ради, під час якого буде обрано нового секретаря міськради.

Саме засідання виконавчого комітету тривало не більше 15 хвилин.

Викликає захоплення, як швидко члени виконкому приймають рішення. Якщо на минулому засіданні, яке відбувалося 2 лютого, було бодай якесь обговорення, то цього разу кожне питання було проголосоване «одноголосно» після заслуховування профільних чиновників. При цьому голосування відбувається у цікавий спосіб: коли Борис Альбертович питає «хто за?», «хто проти?», «утримались?», окремі члени виконкому не звертають на це уваги. І виявляється, що мовчання – це знак згоди.

Перше питання стосувалося видалення дерев за адресою бульв. Слави, у районі буд. №2.

Друге питання – про затвердження протоколу засідання комісії при виконкомі міської ради з питань розподілу житлових приміщень, які надходять у власність територіальної громади міста від 02.10.2015.

П’яте питання – подовжити дозвіл для ПАТ «НВО «Созидатель» на рух вантажного транспорту по вул. Яснополянській.

Восьме питання торкалося внесення вул. Аеродром (смт. Авіаторське) у перелік найменувань проїздів та об’єктів, розташованих на території міста.  Це спростить громадянам оформляти документи на нерухомість по вказаній вулиці.

Питання №№9-12, 14, 15 стосувалися переведення ряду дачних будинків у категорію житлових.

Пунктами №16-21  передбачалася приватизація частини кімнат у гуртожитках за адресами: вул. Данили Нечая, 19; вул. Фабрично-заводська, 35; вул. Бердянська, 7.

Пунктом №23 було подовжено термін дії порядку надання у 2015 р. адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг учасникам АТО, членам їх сімей, що зареєстровані у нашому місті, на 2016 р.

Пункт 1 додатково переліку проектів рішень виконкому стосувався «за проханням мешканців» (як заявив директор фінансово-економічного департаменту міської ради Володимир Міллер) встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води ЖБК №78 «Гірник-2» по вул.. Лабораторній, 46.

Також були підвищені тарифи на тепло для середньої школи №79 (вул. Лазаряна, 7а).


Дмитро Чернишов, політичний оглядач.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , , ,
Back to Top ↑