У Дніпрі стартували безкоштовні курси для викладачів з англійської мови

1405608642_01

Про це повідомляє 34 телеканал із посиланням на прес-службу ОДА.

Проект впроваджує Британська рада разом з неурядовою організацією GoGlobal.

У ньому беруть участь 7 областей України, в числі яких –Дніпропетровщина. Програма передбачає проведення низки тренінгів для українських викладачів.

Для участі у першому тренінгу відібрали 16 педагогів з усієї області. Всі вони мають не менше п’яти років стажу, були учасниками наукових конференцій і курсів. Протягом п’яти днів носії англійської будуть допомагати нашим вчителям підвищити їх рівень знань і розповідати, як краще взаємодіяти з класом. Найбільш здібні учасники занять зможуть продовжити навчання.

На другому тренінгу вони дізнаються про європейські стандарти викладання та оцінювання. А потім передадуть ці знання своїм колегам в містах і районах області, щоб вони впровадили новітні методики у своїх школах.

Протягом п’яти днів їх будуть вчити британські колеги. Тренери допоможуть підвищити рівень мови і розкажуть про європейських методиках викладання. Кращі слухачі курсів отримають сертифікат та зможуть передавати набуті знання своїм колегам. За таке наставництво їм обіцяють грошову винагороду у 8 тис. гривень.

«Вимога сьогоднішнього дня до педагогівне стояти на місці, а розвиватися і освоювати нові методики. Тоді вони зможуть зацікавити дітей і передати їм саме ті знання, які знадобляться в житті. Такі тренінгисправжня знахідка для сучасних та ініціативних. Проект, який стартував на Дніпропетровщині, не випадково називається «Вчителі англійської мовиагенти змін». Викладачіучасники зможуть не тільки оновити власні методики роботи, але і допоможуть в цьому колегам з інших шкіл», – сказав перший заступник голови ОДА Олег Кужман.

 

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , ,
Back to Top ↑