Портрети чиновників у державних установах : просто зображення, чи культ особи?

Porokh

Міські активісти закликають утриматися від розміщення портретів політиків в держустановах і звертаються до народних депутатів Верховної Ради, щоб вони на законодавчому рівні заборонили вивішувати портрети чиновників.

Про це під час прес-конференції в медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» повідомив учасник АТО, доброволець Олег Чистопольцев.

13910904623613

На запитання “Чому активісти цим обурені?”  Чистопольцев відповів наступним чином:

“Подібні стенди є в держустановах, відділеннях пошти, школах, лікарнях і так далі.  Дуже люблять розміщувати такі портрети у себе в кабінетах представники правоохоронних органів. Крім того, я, переглядаючи документальні фільми про АТО у приміщеннях, де дають інтерв’ю, часто бачу на задньому плані фотографії чиновників.

14472076133_17c607cab3

Чому ми цим обурені? Тому що ми вважаємо це пережитком минулого, спадщиною «совка» і тоталітарного режиму. Не може бути людина прирівняна до державних символів! Людина, чиновник – це, перш за все менеджер, навіть якщо він ТОП рівня. Він – представник влади, але ніяк не символ держави.
На ці портрети витрачаються гроші платників податків, наші з вами гроші. Тобто, грубо кажучи, вони використовуються для піару конкретних чиновників. Це неправильно”
– зазначив активіст.

Також, він провів паралелі між СРСР, нинішньою Росією та терористичим анклавом “Новоросія”:

“Свого часу в СРСР вішали портрети Леніна, Сталіна, Дзержінського, зараз в РФ,  «ЛНР» і «ДНР» вішають портрети Путіна. Я вважаю – не місце у вільній Україні, країні вільних людей такому культу особи! Ми наполягаємо на тому, що якщо щось і повинне висіти в кабінетах чиновників або представників правоохоронних органів, то це лише державні символи – прапор і герб, які будуть вічними”. 

Він також додав, що від імені громадян і громадських організацій, міські активісти звернуться до депутатів Верховної Ради з пропозицією, щоб вони виступили із законодавчою ініціативою про заборону розміщення в будь-якій держустанові портретів чиновників.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , ,
Back to Top ↑