Метро у Дніпрі таки, затоплять?

pb265835_729x547_1__729x547_1__1_729x547_1__729x547_1__729x547_1__729x547

Міська влада доручила комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вивчити наслідки часткового знеструмлення “Дніпрометробуду”.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпропетровської міськради, передає Depo.Дніпро.

“Дане відключення не впливає на роботу діючої лінії метрополітену і не несе загрози ані місту, ані його мешканцям. Підприємство “Дніпрометробуд” працює в штатному режимі. Як надалі розвиватиметься ситуація, стане відомо після 25 лютого”, – йдеться у повідомленні міськради.

Втім, метробудівники іншої думки.

Відповідно до тексту телефонограми, направленої ПАТ “Дніпрометробуд” до представників влади, 18 лютого були відключені від електромереж декілька об’єктів підприємства. Документ оприлюднив депутат Дніпропетровської міськради Артем Хмельников.

Зокрема, “ствол №16″ по вул. Фурманова, 12 – насоси припинили відкачку води і почалося затоплення виработок, приток води 63 куб. м на добу, час затоплення гірничих виработок – 15 днів, що може привести до руху зсувних порід і порушенню прилеглих будівель”, – повідомили метробудівники.


 

.хмель метро


Раніше повідомлялося, що 9 лютого в.о. першого заступника голови Дніпропетровської міськради заявив, що рішення про добудову метро було поспішним і наразі розробляються плани консервації недобудови. Далі у міській мерії пояснили, чому думають про затоплення  метро.

Відомо, що у світовій практиці підземного будівництва не було прецедентів затоплення розпочатого будівництва метрополітену.  Вчені заявляють, що не можуть гарантувати безпеку вулицям Дніпра у разі затоплення метро.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , ,
Back to Top ↑