Ляшко та фермери пікетують обласну прокуратуру

2

Сьогодні представники фермерських господарств Дніпропетровщини пікетували обласну прокуратуру, протестуючи проти бездіяльності слідчих органів відносно фактів відбирання землі у аграріїв.

Про це повідомляє ІА «МОСТ-ДНЕПР».

Протестувальники поскаржилися на те, що в Новомосковському районі області під виглядом інвентаризації землі, ділянкам були присвоєні кадастрові номери, після чого земельні наділи передали в користування невідомим третім особам.

“Було відкрито кримінальну справу, але воно гальмуватися, слідство не ведеться і все робиться для того, щоб ця справа розпалася, а злочинці, що сидять у владних кабінетах, не понесли покарання”, – розповів голова Асоціації фермерів Анатолій Гайворонский.

Підтримати протестуючих приїхав лідер Радикальної партії Олег Ляшко зі своїми сопартійцями.

4

“Люди місяцями ходять в органи прокуратури, домагаються правди і нічого не можуть добитися. У людей забирають землю, не дають їм працювати . а в цей час прокуратура мовчить, прокурор мовчить і тільки відбиваються відписками. Ми приїхали поговорити з фермерами, але головне – це дії і тому ми вимагатимемо у прокурора порушувати права людей і почати вирішувати проблеми, з якими вони приходять”, – підкреслив депутат.

 

 

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , ,
Back to Top ↑