Чи впаде стеля Метрополітену разом із Петровським?

ВВВВВ

У Дніпрі продовжується процес декомунізації – за 2 роки жителі нашого міста вже встигли попрощатися із пам’ятниками Леніну. На черзі – пам’ятник Григорію Петровському.

Знесення пам’ятнику Петровському біля залізничного вокзалу Дніпра анонсував на своїй сторінці в “Facebook” нардеп Андрій Денисенко. Захід має відбутися 29 січня о 18:00 на Привокзальній площі.

Але на думку історика Максима Кавуна, знесення монумента має відбуватися в цивілізований спосіб, оскільки “знесення його силами активістів, без рішення міськради, може бути небезпечним, бо під Привокзальною площею розташована станція метрополітену.”
Те саме кажуть і в Дніпровському Метрополітені, пояснюючи це тим, що під монументом знаходиться вестибюль станції “Вокзальна”.

“У разі знесення пам’ятника не виключено, що при падінні від вібрації відбудеться як мінімум  розгерметизація конструкції переходу, а як максимум – обвалення вестибюля, оскільки до останнього приблизно 25 метрів, а сам монумент, висотою в 7 метрів, важить 12 тонн і може легко провалитися під шар ґрунту, який становить всього декілька метрів”- ідеться у повідомленні.

За подіями у прямому ефірі можете спостерігати тут

 

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , , , , ,
Back to Top ↑