Розкол у Правому Секторі

флаг

Вчора стало відомо, що Дмитро Ярош склав із себе повноваження Провідника “Правого Сектору”.
Про це повідомляє Громадське Телебачення із посиланням на офіційний веб-сайт політичної партії “Правий Сектор”.
Нагадаємо, 08.11.2015 на конференції НВР ПС керівник “Правого Сектору” Дмитро Ярош склав з себе повноваження провідника організації в зв’язку з тим, що під час його лікування він довірив керування “Правим Сектором” своїм поплічникам, котрі взяли на себе “нелегитимні функції” та фактично відсторонили його.

«Після проведення конференції окремі особи, керовані власними меркантильними інтересами, амбіціями і, можливо, зв’язками зі спецслужбами, зробити все, аби налаштувати Д. Яроша на невизнання рішень конференції й неприйняття революційної стратегії. Це коло осіб вже давно визрівало в рядах Руху, і, вдаючись до підлабузництва, інтриг, ширення пліток, намагалося впливати на його політику. Саме діяльність цих осіб призвела до такої ситуації, за якої Д. Ярош мусив скласти повноваження», – заявили у “ПС”.

Як повідомили в політсилі, днями відбудеться засідання Проводу НВР ПС, на яке буде запрошено Яроша і де будуть остаточно вирішені питання діяльності організації.

Однак, на Дніпровщині “Правий Сектор” не хоче “розлучатися” із Ярошем.

Про це у своєму Фейсбуці заявляє “Правий Сектор – Дніпро”:

“У зв’язку з викладеним, Обласний осередок вважає для себе категорично неможливим прийняти відставку Дмитра Яроша, як єдиного лідера та Провідника Руху; відмовитись від виконання подальших наказів чи розпоряджень. Нашим завданням є виключно побудова Української Соборної Самостійної Держави, на шляху до якої неприпустимими є будь-які внутрішні “перевороти”, підрив авторитету політичного та військового керівництва, що повинно діяти на засадах єдиновладдя, а також недопущення подрібнення стратегії і тактики боротьби”, – йдеться у повідомлені.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , ,
Back to Top ↑