Як дід чиновників тролив

Обличчя партії «Відродження» Анатолій Крупський піддався різкій критиці одного з місцевих мешканців житлового масиву Діївка.

Інцедент стався під час виїзду замголови Дніпра та керівника партії «Відродження» Крупського у Діївку, де він урочисто, з проплаченою за рекламу пресою повинен був відкрити роботи по проведеню дренажних робіт по однойменній вулиці.

Вулиці масива підтоплюються вже багато років. Навести тут лад беруться до роботи перед кожними виборами. Однак крім обіцянок жителі Діївки нічого не бачать.

Невитримавши чергових популістських заяв, один з жителів масиву накинувся з бурхловою критикою не лише на самого Крупського, а й на підрядників, які отримають близько 20 мільйонів гривень за свої послуги, які Анатлій Федорович потягнув з міського бюджету.

Однак завдяки нашій найчеснішій у світі пресі виглядатиме це, як за кошти партії «Відродженя».
Дід не дочекавшись, поки Крупський договорить свій завчений заздалегіть спіч перед камерами, зірвав пресс-конференцію і ткнув чиновника носом в чотирнядцятирічної давнини документ. Згідно цього документу Анатолій Федорович вже проводив подібні роботи, що засвідує його підпис.

Жодна з присутніх камер не фільмувала інцедент. В новинах Ви побачите героїчні походеньки по зубожилим районам Дніпра товарища Крупського під жовтоблакитним прапором «Відродження»: у Вас досі щось протікає? Тоді Крупський іде до Вас!

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , ,
Back to Top ↑