7 тисяч гривень кобзарю під ноги

24 сернпня 2015 року у Дніпрі нічим не відрізняється від попередніх років незалежності. З самого рання нпищені чиновники, які з року в рік не змінюються навіть після “Революції гідності” та у часи війни в країні, несуть одні й ті самі квіти до двох пам’ятників молодому Шевченкові на Театральній площі та старому, на Монастирському острові.

За нашими підрахунками до дійства було залучено близько 20 букетів хризантем та 10 букетів роз. За оцінкою квіткаря, вартість однієї такої рози складає 20 гривень, жовто-блакитного букету хризантем близько 200 гривень.

Цікавий ще й той факт, що в букетах парна кількість квітів, наче їх несуть за упокій незалежності, а не за її здравіє.

Знімальна група freednipro.tv вирішила поцікавитися у парадних чиновників, що для них цей день, хто їх сюди привів: протокол чи серце і чи не за Ваші з нами гроші бува куплені квіти?

Стара гвардія чиновників, почувши про що розпитують в їх колег, навмисно пішли централізовано отримувати квіти безпосередньо перед початком урочистостей, аби не атрапити на нашу знімальну групу. Більше того, усіляко уникали зустрічі з нами. Так, наприклад, одіозний Крупський, який свого часу прославився тим, що за часів регіоналів завішав своїм фейсом весь проспект Правди, керував тітушками під час побиття мітингувальників біля ОДА 26 січня (призначивши перемовини тодішньому активісту євромайдану Вадиму Шебанову, з метою врегулювання конфлікту, заманив останнього в пастку і дав команду міліції зарештувати, зірвавши в такий спосіб пошуки компромісу у конфлікті), просто і безцеремонно відмахнувся від журналістів freednipro.tv.

Інші ж прямо на камеру відмовлялися говорити, виправдовуючи це тим, що вони є чиновниками, а чиновники чомусь в їх розумінні закриті від свого народу.

Подробиці у відео Олександра Пугача.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , ,
Back to Top ↑