Російський журналіст назвав “ДНР” бандитами

Кореспондент російського видання “Новая газета” Павло Канигін побувавши в полоні бойовиків назвав представників так званого ДНР угрупуванням бандитів:

 “Ці люди перестали усвідомлювати межу реальності та вигадки. Вони будують державу, але не мають розуміння, що таке держава. Що людей просто так не викрадають, наводячи на них автомат, не б’ють потім на допиті, не змушують проходити тест на наркотики, і цей тест показує, що ти вживав усі види наркотиків. Не знаю, чи був у них розум, але вони його втратили абсолютно точно. Ці люди хочуть чути про себе або добре, або ніяк. Тоді не називайтеся республікою, називайтеся угрупованням бандитів”

 Нагадаємо, що Павло Канигін під час свого візиту на окуповану територію Донецької області 16 червня був викрадений терористами. Викрадення сталося у центрі Донецька під час зустрічі з представником так званого “Мініністерства інформації ДНР”.

“Вона призначила мені зустріч у кав’ярні поруч з обласною адміністрацією. Ми не встгли поговорити і 10 хвилин, як вочевидь за її вказівкою, до нас підійшло троє автоматчиків двоє представників у цивільному. Представилися співробітниками МГБ (так зване Міністерство держбезпеки так званого ДНР), висмикнули в мене речі і зажадали аби я пройшов із ними до автівки” – розповів журналіст.

 Один з терористів запитав у Павла: “Ти за кого, за “укропів” чи за нас?”. На що жарналіст відповів: “Я за мир!”.
За таку відповідь Павлові розбили бров і віко.

Після звернення редакцією “Нової газети” до російського МЗС та адміністрації Володимира Путіна з проханням втрутитись журналіста випустили на російсько-українському кордоні.

Всього Павло Канигін пробув у полоні 5 годин.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , , , , ,
Back to Top ↑