Чи бути в “Чернігові” “Торнадо”?

Вже декілька днів в інформаційному просторі України не вчухають гарячі повідомлення про долю добровольчого спецпідрозділу МВС “Торнадо”.

Декілька днів тому за клопотанням губернатора Луганської області Генадія Москаля Міністр Внутрішніх справ Арсен Аваков підписав указ про розпуск підрозділу. В звернені Москаля йшлося про те, що бійці “Торнадо” зупиняють поїзди та вантажівки, які мають всі дозвільні документи на ввезння товару через кордони між окупованою та звільненою територіями України.

“Прошу розібратися, хто є реальною владою на Луганщині, легітимно призначене керівництво чи добровольчі збройні батальйони?” – йдеться у повідомлені Москаля.

В соціальних мережах стосовно боротьби добровольчих батальйонів з контрабандою точаться суперечки. Одні говорять, що влада намагається роззброювати батальйони, що заважають їм заробляти на контрабанді, інші – що деякі з цих батальйонів, зокрема йдеться про “Торнадо”, просто намагаються взяти ці потоки контрабанди під свій контроль.

На даний момент база “Торнадо”, що дислокується в Лисичанську оточена силами МВС. Бійці “Торнадо” не збираються виконувати наказ про роззброєння і налаштовані відбиватися від штурму. Наразі ведуться переговори.

За повідомленням Міністерства внутрішніх справ не планується штурму бази патрульної служби особливого призначення МВС України «Торнадо».

Однак в інтеренеті з’явилася інформація про те, що у штурмі торнадівців хочуть задіяти батальйон МВС “Чернігів”.

За словами бійців, більша частина баталйьону відмовляється йти на штурм.

 «Нам вже і так зіпсували імідж… Через невелику групу, яка займалась злочинною діяльністю, страждає весь батальйон, сформований переважно з добровольців», – заявив один з бійців  «Чернігова», який наразі перебуває в зоні АТО.

У разі, якщо такий наказ надійде, обіцяють або скласти зброю, або стати поруч з бійцями «Торнадо».

За словами бійців, їх хочуть використати, як інструмент у боротьбі високопосадовців.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , , , , ,
Back to Top ↑