Недолюстровані 2. “Отвєтка” від Резніченка

Губернатор Дніпропетровської області відповів на звинувачення громадскості про гру з екс-регіоналами. Нагадаємо, що координатор ГО “Євромайдан-Дніпро” Андрій Бут назвав політику Резніченка антидержавною та антинародною, через часті зустрічі з представником “Опозиційного блоку” Юрієм Вілкулом, та рішенням призначити своїм радником екс-регіонала Вадима Нестеренка.

Валентин Резніченко свого радника охарактеризував як висококваліфікованого спеціаліста, а також зауважив, що не може не довіряти людині, яка є представником партії президента.

Раніше Борис Філатов на своїй сторінці у фейсбуці писав про скандальний 38 виборчий округ, де переміг Нестеренко на парламентських виборах від БПП, наступне:

“Нагадаю, що однією з причин мого демаршу з БПП було включення до фракції пана Нестеренко. Нібито самовисуванця, а насправді, Рига, партнера Вілкула, сільськогосподарського барона, який скупив голоси на окрузі за дисконтні талони”.

Про скнадал на виборах за участі пана Нестеренка журналісти нагадали губернатору, на що той дав чітку і зрозумілу відповідь:

“К большому сожалению, ничего с этим, сейчас, сделать нельзя”

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , , , , ,
Back to Top ↑