Авдіївка. Жорсткі реалії

Через постійні обстріли інфраструктура міста майже вщент зруйнована. Однак після звільнення українськими силовиками, Авдіївка поступово повертається до мирного життя.

Пенсії виплачуються, продукти в магазинах з’являються.

За словами голови міста Юрія Черкасова купівельна спроможність серед місцевого населення спостерігається. Зараз ведуться роботи по відновленню енерго ти водопостачання.

Головним завданням на сьогодні перед керівництвом міста стоїть підготовка до зими. Як зазначає Черкасов український народ не лишається байдужим і через волонтерів постійно надходить гуманітарна допомога з усієї України.

Мер міста зазначає, що в переважній більшості місцеве населення підтримує цілісність України.

Після оголошення перемир’я масовані обстріли Авдіївки припинилися, але трапляються поодинокі випадки влучання снарядів у мирне місто, що летять зі сторони сепаратистів. За підрахунками адіївської мерії за весь час у місті загинуло близько 40 мирних мешканців та близько 300 були поранені.

Авдіїка була звільнена від сил так званої “ДНР” наприкінці липня 2014 року. З того часу місто контролюється українськими військовими та добровольчими батальйонами.

Наразі у місті є потреби у будівельних матеріалах, адже значна частина житлового фонду зруйнована обстрілами. Коментує ситуацію міський голова Юрій Черкасов.

Tweet about this on Twitter0Share on VKShare on Facebook0

Comments

Теги: , , , , , , , , ,
Back to Top ↑